شرکت مهندسی فرادید میهن با بکارگیری بیش از 150 نفر پرسنل تمام وقت و کارشناسان مجرب فارغ التحصیل از دانشگاه­های معتبر، و با بیش از 200 نفر پرسنل پاروقت و امانی و با ایجاد ساختار سازمانی EPC متشکل از دپارتمانهای زیر:

طراحی مهندسی و مکانیکال، طراحی مهندسی تجهیزات، طراحی مهندسی برق و کنترل، ساخت ، نصب، کنترل پروژه، بازاریابی و مناقصات، مدیریت پروژه­ها، تضمین کیفیت، امود اداری و منابع انسانی و ... موفق به انجام بسیاری از پروژه­های بزرگ صنعتی گردیده است.

                       

 

دپارتمان طراحی تجهیزات:

واحد تجهیزات شرکت فرادید میهن مسئولیت انجام مطالعه، طراحی، تهیه نقشه­های ساخت و نظارت بر اجراء و کنترل کیفی محصولات و پروژه­ها را با استفاده از دانش روز و بر اساس استانداردهای معتبر و شناخته شده طراحی از قبیل DIN, FEM,CMAA  و نرم افزارهای مهندسی مانند SolidWorkو AutoCad Inventor  و Ansys و ... به عهده دارد.

 

 

دپارتمان طراحی مهندسی برق و کنترل:

واحد برق شرکت، با تکیه بر دانش فنی مهندسی، تجربیات ارزنده کادر مجرب و آزموده خود و بر اساس استاندارهای روز دنیا از قبیل DIN, BS, IEC, IEEE قابلیت انجام کلیه خدمات مهندسی برق را در حوزه­های برق قدرت، تاسیسات، کنترل، مانیتورینگ و ابزار دقیق صنعتی فراهم نموده است.

 

دپارتمان ساخت و نصب:

واحد ساخت و نصب شرکت فرادید میهن مسئولیت ساخت تجهیزات را در کارگاه­های تابعه شرکت بعهده دارد که در این کارگاه­ها از نیروی متخصص و با تجربه بهره برده می­شود.همچنین عملیات نصب و راه­اندازی تجهیزات ساخته شده و یا اجرای پروژه­ها نصب تجهیزات توسط این واحد در حالت­های زیر انجام می­شود.

نصب و راه­اندازی تجهیزات ساخته شده توسط شرکت

انجام قراردادهای نصب و راه­اندازی تجهیزات

اجرای قراردادهای بازسازی و تعمیرات

                     

توانمندیهای ساخت:

شرکت مهندسی فرادید میهن با دارا بودن 1- کارگاه ساخت در شهرک صنعتی شمس آباد به مساحت 2000 متر مربع با 1000 مترمربع سوله مجهز به تجهیزات مدرن و مکفی و 250 متر واحد اداری و دفتر فنی مستقر در کارگاه می­باشد که این کارگاه مجهز به دستگاههای برش ریلی اتوماتیک دوپیک، دستگاه جوشکاری MIGو جرثقیل سقفی 10تن می­باشد.

 

 

 

کارگاه ساخت شماره 2 واقع در شهرک صنعتی شمس آباد به مساحت 5500 متر مربع مجهز به جرثقیل دروازه­ای 25 تن و موبایل 90 تن و 10 تن می­باشد. این کارگاه برای تجهیزات خاص صنعتی با ابعاد بزرگ و تناژ بالا راه­اندازی شده است. که مجموعا توانسته است قدرت، توانمندی، خودکفایی و ظرفیت ساخت شرکت را جهت اخذ پروژهای بزرگ فراهم نماید.

 

 
 
 
 
کليه حقوق اين سایت طبق قوانين نرم افزاری متعلق به شرکت  مهندسی فرادید میهن می باشد